Vahvaa osaamista rakentamiseen

 

 

KBC Rakennus Oy – rakennusliike Porvoosta

KBC Rakennus Oy tarjoaa monipuoliset uudisrakentamisen ja korjausrakentamisen palvelut Uudellamaalla.
Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

 

KBC Rakennus Oy          
Puusepänkaarre 2
06150 PORVOO

info@kbcrakennus.fi
www.kbcrakennus.fi

Y-tunnus 2359793-8

 

<td "="">Tarjouspyynnöt  ja hankinnatKim BackmanHallituksen puheenjohtaja, Toimitusjohtajakim.backman@kbcrakennus.fi<td "="">Roy LångströmVastaava työnjohtaja  RIroy.langstrom@kbcrakennus.fi

Tarjouspyynnöt
Lasse Immonen
Työpäällikkö, HA<p "="">lasse.immonen@kbcrakennus.fi
<p "="">Markku Pietarinen
Vastaava työnjohtaja RKM
markku.pietarinen@kbcrakennus.fi

 

Aki Seppänen

Työnjohtaja

aki.seppanen@kbcrakennus.fi

 

Carina Forsberg

Projektipäällikkö / Muutostyöt

carina.forsberg@kbcrakennus.fi

Maanrakennustyöt

Markus Tiihonen

Työpäällikkö, RKM (AMK)

<p "="">markus.tiihonen@kbcrakennus.fi

Pasi Nyberg

Työnjohtaja

<p "="">pasi.nyberg@kbcrakennus.fi

<p "="">Ville Tohmo                                                                                            Jesper Lindblad<p "="">Työmaainsinööri RI                                                                             Vastaava työnjohtaja RI
ville.tohmo@kbcrakennus.fi                                                           jesper.lindblad@kbcrakennus.fi

 

Talous
Marlene Backman, KTM  HT
marlene.backman@auditgb.fi

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja, lue lisää tästä. 

 

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi, otamme yhteyttä!