Vahvaa osaamista rakentamiseen

 

 

KBC Rakennus Oy – rakennusliike Porvoosta

KBC Rakennus Oy tarjoaa monipuoliset uudisrakentamisen ja korjausrakentamisen palvelut Uudellamaalla.
Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

 

KBC Rakennus Oy          
Puusepänkaarre 2
06150 PORVOO

info@kbcrakennus.fi
www.kbcrakennus.fi

Y-tunnus 2359793-8

 

Tarjouspyynnöt  ja hankinnat

Kim Backman Hpj

Toimitusjohtaja

kim.backman@kbcrakennus.fi

 

Roy Långström

Vastaava työnjohtaja  RI

roy.langstrom@kbcrakennus.fi

Tarjouspyynnöt


Lasse Immonen
Työpäällikkö,

lasse.immonen@kbcrakennus.fi

Markku Pietarinen
Vastaava työnjohtaja RKM
markku.pietarinen@kbcrakennus.fi

 

Carina Forsberg

Projektipäälikkö / Muutostyöt

carina.forsberg@kbcrakennus.fi

 

 

 

Pasi Nyberg

Työnjohtaja

pasi.nyberg@kbcrakennus.fi

 

Ville Tohmo                                                                                            

Työmaainsinööri RI                                                                             
ville.tohmo@kbcrakennus.fi                                                  

 

Talous
talous@kbcrakennus.fi

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja, lue lisää tästä. 

 

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi, otamme yhteyttä!