Vahvaa osaamista rakentamiseen

KBC Rakennus Oy – rakennusliike Porvoosta

KBC Rakennus Oy tarjoaa monipuoliset uudisrakentamisen ja korjausrakentamisen palvelut Uudellamaalla.
Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!


KBC Rakennus Oy          
Puusepänkaarre 2
06150 PORVOO

info@kbcrakennus.fi
www.kbcrakennus.fi

Y-tunnus 2359793-8


Tarjouspyynnöt  ja hankinnat
Kim Backman
Hallituksen puheenjohtaja, Toimitusjohtaja
p. 040-840 9910
kim.backman@kbcrakennus.fi
Tarjouspyynnöt
Lasse Immonen
Työpäällikkö, HA

p. 040-350 3742
lasse.immonen@kbcrakennus.fi

Roy Långström
Vastaava työnjohtaja  RI
p. 040-146 7426
roy.langstrom@kbcrakennus.fi

Markku Pietarinen
Vastaava työnjohtaja RKM
p. 050-350 7547
markku.pietarinen@kbcrakennus.fi

Maanrakennustyöt
Markus Tiihonen
Työpäällikkö, RKM (AMK)
p. 040-555 4917

markus.tiihonen@kbcrakennus.fi



Carina Forsberg

Projektipäällikkö / Muutostyöt
p. 040-844 0993

carina.forsberg@kbcrakennus.fi

Erik Maantila

Projektipäällikkö
p. 040-513 2612

erik.maantila@kbcrakennus.fi



Talous
Marlene Backman, KTM
marlene.backman@auditgb.fi

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja, lue lisää tästä. 

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi, otamme yhteyttä!