Vahvaa osaamista rakentamiseen

KBC Rakennus Oy – rakennusliike Porvoosta

KBC Rakennus Oy tarjoaa monipuoliset uudisrakentamisen ja korjausrakentamisen palvelut Uudellamaalla.
Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!


KBC Rakennus Oy          
Puusepänkaarre 2
06150 PORVOO

info@kbcrakennus.fi
www.kbcrakennus.fi

Y-tunnus 2359793-8


Tarjouspyynnöt  ja hankinnat
Kim Backman
Hallituksen puheenjohtaja, Toimitusjohtaja
kim.backman@kbcrakennus.fi
Tarjouspyynnöt
Lasse Immonen
Työpäällikkö, HA

lasse.immonen@kbcrakennus.fi

Roy Långström
Vastaava työnjohtaja  RI
roy.langstrom@kbcrakennus.fi

Markku Pietarinen
Vastaava työnjohtaja RKM
markku.pietarinen@kbcrakennus.fi


Carl-Erik Nylund

Vastaava työnjohtaja RKM

carl-erik.nylund@kbcrakennus.fi


Carina Forsberg

Projektipäällikkö / Muutostyöt
p. 040-844 0993

carina.forsberg@kbcrakennus.fi

Maanrakennustyöt

Markus Tiihonen

Työpäällikkö, RKM (AMK)

markus.tiihonen@kbcrakennus.fi

Pasi Nyberg

Työnjohtaja

pasi.nyberg@kbcrakennus.fi

Ville Tohmo                                                                                            Jesper Lindblad

Työmaainsinööri RI                                                                             Vastaava työnjohtaja RI
ville.tohmo@kbcrakennus.fi                                                           jesper.lindblad@kbcrakennus.fi


Talous
Marlene Backman, KTM  HT
marlene.backman@auditgb.fi

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja, lue lisää tästä. 

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi, otamme yhteyttä!