KBC Rakennus Oy – rakennusliike Porvoosta

KBC Rakennus Oy tarjoaa monipuoliset uudisrakentamisen ja korjausrakentamisen palvelut Uudellamaalla. Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

KBC Rakennus Oy          
Metsämyyränkatu 10
06150 PORVOO

Puh. 045 677 1450

info@kbcrakennus.fi
www.kbcrakennus.fi

Y-tunnus 2359793-8

Kim Backman                   

Toimitusjohtaja                         

p. 045 – 677 1450                                   

kim.backman@kbcrakennus.fi

Lasse Immonen                                                                 Mathias Backman

Projektipäällikkö, HA                                                       Vastaava työnjohtaja, RI

p. 040 – 350 3742                                                              p. 040 – 146 7426

lasse.immonen@kbcrakennus.fi                                        mathias.backman@kbcrakennus.fi

Carina Forsberg                                                                  Eerik Maantila

Projektipäällikkö                                                                 Työnjohtaja

carina.forsberg@kbcrakennus.fi                                         eerik.maantila@kbcrakennus.fi

p. 040 - 844 0993

Talous:

Marlene Backman, KTM, HT

marlene.backman@auditgb.fi

   

Metsämyyränkatu 10, Porvoo

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi, otamme yhteyttä!