KBC Rakennus Oy – rakennusliike Porvoosta

KBC Rakennus Oy tarjoaa monipuoliset uudisrakentamisen ja korjausrakentamisen palvelut Uudellamaalla.
Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

KBC Rakennus Oy          
Puusepänkaarre 2
06150 PORVOO

Puh. 045 677 1450

info@kbcrakennus.fi
www.kbcrakennus.fi

Y-tunnus 2359793-8

Kim Backman                                                                              

Toimitusjohtaja                                                                  

p. 045-677 1450                                                                           

kim.backman@kbcrakennus.fi                                                

 

 

Lasse Immonen                                                                            Carina Forsberg  

Projektipäällikkö, HA                                                                     Projektipäällikkö     

p. 040-350 3742                                                                            p. 040-844 0993    

lasse.immonen@kbcrakennus.fi                                               carina.forsberg@kbcrakennus.fi 

 

 

Mathias Backman                                                                         Erik Maantila

Vastaava työnjohtaja, RI                                                              Työnjohtaja

p. 040-146 7426                                                                           p. 040-513 2612

mathias.backman@kbcrakennus.fi                                          erik.maantila@kbcrakennus.fi

 

 

Ari Nikula

Työnjohtaja

p.040-823 1722    

ari.nikula@kbcrakennus.fi  

                                      

 

Maanrakennustyöt

Markus Tiihonen

Työpäällikkö

p. 040-555 4917

markus.tiihonen@kbcrakennus.fi  

 

 

Talous

Marlene Backman, KTM, HT

marlene.backman@auditgb.fi

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja, lue lisää tästä. 

Metsämyyränkatu 10, Porvoo

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi, otamme yhteyttä!